"Par veselām un skaistām pēdām"

  • PODOLOGS - (ārstnieciskās pēdu aprūpes speciālists) veic ieauguša naga korekciju, varžacu, kārpu apstrādi, papēža plaisu, pēdu hiperkeratozes (ādas sabiezējumu) apstrādi, nagu protezēšanu, sēnīšu infekcijas skartu nagu/ādas apstrādi, konsultē un sniedz ieteikumus pēdu kopšanā un ārstēšanā.
  • Podologa kompetencē ir problemātiskas un/vai bojājumu skartas pēdas novērtēšana, ārstēšana, aprūpe un rehabilitācija, kas ietver pēdas apstrādi, lokālu medikamentozu ārstēšanu un individuālu palīglīdzekļu izgatavošanu vai pielāgošanu. Podologs ne tikai metodiski precīzi izpilda pēdu aprūpes procedūru, bet nodrošina diagnostisko procedūru veikšanu, nodrošina precīzu un drošu lokāli lietojamu medikamentu pielietošanu, kā arī veic ārstu nozīmēto manipulāciju izpildi.
  • Podologs izveido individuālu pēdu aprūpes plānu, izvēloties nagu struktūrai un kāju ādai atbilstošu apstrādes tehnoloģiju, kas nodrošina pacienta pēdu problēmu novēršanu vai mazināšanu, nosakot prioritārās pēdu aprūpes problēmas, gaidāmo iznākumus un plānojot veicamās darbības.