"Lai sejas āda smaida"

 • SEJAS KOPŠANAS SPECIĀLISTS ir persona, kura risina sejas, kakla un dekoltē ādas estētiskās problēmas, izmantojot dažādas manuālās un aparātu tehnikas, sniedz citus kosmētiska rakstura pakalpojums vizuālā izskata un ādas veselības uzlabošanā. Izprot likumsakarības un kopsakarības vesela cilvēka attīstībā un organisma fizioloģiskajās norisēs kā vienotā veselumā. Pārzin veselīga dzīvesveida pamatprincipus un veselību veicinošo faktoru pozitīvo ietekmi dzīves kvalitātes uzlabošanai, orientējas ādas slimību diagnostikas pamatos. Atpazīst cēloņu un seku sakarību starp kaitīgo ieradumu ietekmi uz vispārējo un reproduktīvo veselību. Savas kompetences robežās, dažādu ādas problēmu gadījumos, iesaka produktus lietošanai mājas apstākļos dažāda vecuma klientiem, t.sk., ievērojot atsevišķu klientu grupu specifiku, piemēram, sportistiem, grūtniecēm, zīdītājām un veciem cilvēkiem. Nosaka un analizē klienta sejas ādas un ķermeņa tipu, stāvokli un pieņem lēmumu kosmētiskās problēmas risināšanai, izvēlas un veic sejas un ķermeņa profilaktiskās kosmētiskās procedūras un palīgprocedūras atbilstoši ādas tipam un stāvoklim. Sadarbībā ar dermatologu un viņa izstrādāto ārstniecības plānu, veic klienta ādas saslimšanu ārstēšanu. 

  Attīroša procedūra ar ultraskaņas pīlingu - iekļauta ādas vaporizācija, mehāniskā tīrīšana, ādas attīrīšana ar ultraskaņas pīlingu, sejas un dekoltē masāža, sejas maskas uzklāšana. Procedūras ilgums līdz 90 min.

  Attīroša procedūra ar dimantu mikrodermabrāziju - iekļauta ādas vaporizācija, ādas attīrīšana ar dimantu dermabrāziju, ādas apstrāde ar darsenvālu, sejas un dekoltē masāža, sejas maskas uzklāšana. Procedūras ilgums līdz 90 min.

  Anti age procedūra - iekļauta ādas vaporizācija, ādas attīrīšana ar ultraskaņas pīlingu, kolagēna ievade ādā ar ultraskaņu vai galveniku, sejas un dekoltē masāža, sejas maskas uzklāšana. Procedūras ilgums līdz 90 min.

  Mitrinoša procedūra - iekļauta ādas vaporizācija, ādas attīrīšana ar ultraskaņas pīlingu, intensīvi mitrinoša seruma ievade ādā ar ultraskaņu vai galveniku, sejas un dekoltē masāža, sejas maskas uzklāšana. Procedūras ilgums līdz 90 min.

  Vitamīnu procedūra  -iekļauta ādas vaporizācija, ādas attīrīšana ar ultraskaņas pīlingu, vitamīnu seruma ievade ādā ar ultraskaņu vai galveniku, sejas un dekoltē masāža, sejas maskas uzklāšana. Procedūras ilgums līdz 90 min.

  Mandeļskābes pīlinga procedūra - iekļauta ādas vaporizācija, sejas un dekoltē masāža, ādas sagatavošana mandeļskābes pīlingam, mandeļskābes pīlings, ādas apstrāde pēc skābes, sejas maskas uzklāšana. Procedūras ilgums līdz 60 min.

  Ķīmiskais pīlings pqage evolution  - iekļauta ādas attīrīšana, ķīmiskais pīlings, auduma maska un dekoltē masāža. Procedūras ilgums līdz 45 min.

  Mehāniskā sejas tīrīšana - iekļauta ādas vaporizācija, mehāniskā sejas tīrīšana, darsenvalizācija, sejas maskas uzklāšana un dekoltē masāža. Procedūras ilgums līdz 60 min.

  Sejas un dekoltē masāža - iekļauta sejas un dekoltē masāža un sejas maskas uzklāšana. Procedūras ilgums līdz 45 min.

  Sejas apstrāde ar darsenvālu  - iekļauta sejas apstrāde ar darsenvālu antibakteriālai, poru sašaurinošai iekaisumu mazinošai iedarbībai. Procedūra ilgums līdz  10 min.

  Galvas ādas apstrāde ar darsenvālu - iekļauta galvas matainās daļas apstrāde ar darsenvālu, kas veicina matu augšanu. Procedūras ilgums līdz 10 min.

  Muguras mehāniskā tīrīšana - iekļauta ādas vaporizācija, mehāniska tīrīšana, darsenvalizācija. Procedūras ilgums līdz 30 min. 

  Muguras tīrīšana ar dimantu mikrodermabrāziju - iekļauta ādas vaporizācija, dimantu mikrodermabrāzija. Procedūras ilgums līdz 30 min.